Luster kommune si kriseleiingsgruppe:

    Namn Tlf/mob E-post
Leiar Ordførar Ivar Kvalen 57685502/95191829 ivar.kvalen@luster.kommune.no
Operativ leiar Rådmann Jarle Skartun 57685503/91866005 jarle.skartun@luster.kommune.no
Operativ nestleiar Ass Rådmann John Olaf Røhme 57685505/90062845 john.olaf.rohme@luster.kommune.no
Fagleiar informasjon Leiar servicetorg Anita Bjørk Ruud 57685596/97648185 anita.bjork.ruud@luster.kommune.no
Fagleiar teknisk Leiar Eigedom Jan Magne Svåi 57685504/41471533 jan.magne.svai@luster.kommune.no
Fagleiar helse Kommunelege 1/helsesjef Knut Cotta Schønberg 57685600 knut.cotta.schonberg@luster.kommune.no​
Sekretær (kontor/adm/logg) Kvalitetsleiar Trond Helge Eide 57685537/90092405 trond.helge.eide@luster.kommune.no​